Mysl není nádoba, kterou je potřeba naplnit, ale oheň, který je potřeba zapálit

Mysl není nádoba, kterou je potřeba naplnit, ale oheň, který je potřeba zapálit

Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK | Plzeň | Koventinka

13.9. 2019 |  Plzeň | Kouzelník Čáry Kluk na oslavách pátého výročí založení komunitní školy Koventinka


Před pěti lety jsme se rozhodli vykročit do neznáma a dát svým dětem šanci na svobodné vzdělávání a rozvoj.

Děkujeme všem, kteří se k nám přidali a přidávají. Je nás stále víc. Děti, které se v době vzniku Koventinky narodily, se už pomalu stávají její součástí.  Oslavy se konaly ve zamení koncertů, workshopů, vystoupení zábavného kouzelníka Čáry Kluka,  bohatého občerstvení a ohňové show.

Narozeniny plzeňské školy Koventinky

Plzeňská komunitní škola – místo pro Vaše děti a jejich vzdělávání aneb učení trochu jinak

Koventinka – je místem rozvoje dětí od 6 do 12 let (v režimu individuálního vzdělávání) a nabízí alternativu k docházce do základní školy.

Jsme sami rodiči a je pro nás důležité, aby se (nejen naše) děti učily rády, aby byly zodpovědné a samostatné, aby jejich znalosti byly propojeny se skutečným životem. Náš přístup umožňuje namísto potlačování individuality dětí, neshod, odporu nebo pocitu promarněného času prožívat i ve škole svobodu, harmonii a společnou radost.

Vycházíme z principů vzdělávání zaměřeného na dítě, z principů respektujícího přístupu a z obecných humanistických hodnot.

Kouzelník pro děti Čáry Kluk | Koventinka narozeniny Plzeň
Čáry Kluk v Plzni na ohňové showOslavy 5. narozeniny komunitní školy KoventinkaDílničky na narozeninách s kouzelníkem Čáry Klukem

Plzeňská komunitní škola
místo pro Vaše děti a jejich vzdělávání aneb učení trochu jinak
Koventinka – je místem rozvoje dětí od 6 do 12 let (v režimu individuálního vzdělávání) a nabízí alternativu k docházce do základní školy.

Jsme sami rodiči a je pro nás důležité, aby se (nejen naše) děti učily rády, aby byly zodpovědné a samostatné, aby jejich znalosti byly propojeny se skutečným životem. Náš přístup umožňuje namísto potlačování individuality dětí, neshod, odporu nebo pocitu promarněného času prožívat i ve škole svobodu, harmonii a společnou radost.

Vycházíme z principů vzdělávání zaměřeného na dítě, z principů respektujícího přístupu a z obecných humanistických hodnot.

„Mysl není nádoba, kterou je potřeba naplnit, ale oheň, který je potřeba zapálit.“ Plútarchos

A na oslavách samozřejmě nechybělo pití, jídlo a skvělá zábava 🙂

Muffiny na oslavě Koventinky

0