Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK | Vtipná zábava na vaší akci

Kouzelník pro malé i velké děti

Kouzelník pro děti (od 4 do 199 let včetně) Čáry Kluk oznamuje, že hledáte-li zábavu na vaši akci, narozeniny nebo oslavu, již nemusíte. Čáry Kluk je tu pro vás.

Darujte dětem nezapomenutelné zážitky

Kouzelník pro děti Čáry Kluk | Praha

Rozdávat radost se nikdy neomrzí…

Čáry kluk dělá pro menší děti menší kouzla, pro větší děti větší kouzla až po opravdovou dospěláckou mikromagii.Nezáleží na tom, zda jste dítě ve věku čtyř let nebo dítě dospělák. Můžete se zase ponořit do světa dětství a tajemna, pokud budete chtít. Nezáleží na vašem skutečném věku, ale na věku vaší duše.

Kouzelník pro děti Čáry Kluk

Tajemná substance zvaná kouzelník

Nadpozemská bytost, která hravě unese na jednom prstu 1000 kg, všudypřítomná a trvalá substance, prostupující nejen veškerý prostor, ale i veškerou hmotu… Neuchopitelné cosi… Popsat jeho vlastnosti kouzelníka je nadmíru složitý úkol. To se musí zažít.

Kouzelník Čáry Kluk
Na velikosti oslavy nezáleží…

Pořádáte malou narozeninovou oslavu nebo velký karneval či snad obecní slavnosti? Čáry Klukovi nezáleží na velikosti. Dorazím za vámi na létajícím koberci na malou i velkou akci po celé České republice.

Kouzelník pro děti Čáry Kluk na svém létajícím koberci

Kouzelník a bavič pro všechny…

Narazili jste na kouzelníka a baviče, který zaujme Vaše děti, jejich kamarády, rodiče a vůbec všechny pozvané i nepozvané* hosty (*nepozvaní hosté jsou většinou děti, které se na akci vnutí, protože chtějí vidět Čáry Kluka).

Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK

Záruka zábavy a kouzelných zážitků…

Netradiční kouzla v zábavném pojetí Čáry Kluka jsou dětmi vždy oceňována údivnými pohledy a pokaždé velkým potleskem.

Více než deset let zkušeností…

Kouzelník Čáry Kluk pro vás čaruje pěknou řádku let. Skoro už by to mohl být pomalu Čáry Děd. Jeho vystoupení je plné gagů, humoru, tajemných kouzel a také modelování z balonků. 

Individuální nezávazné cenové nabídky…

Rád vám zašlu nezávaznou cenovu nabídku právě pro Vás. Navíc zcela zdarma poskytuji unikátní a nevídanou záruku vrácení honoráře za vystoupení, pokud se nebudete ani jednou smát! Tak se koukejte udržet, protože to se vyplatí!

Kouzelník pro děti

Kouzelník pro děti Čáry Kluk

Kouzelník pro děti Praha

kouzelník Praha, kouzelnik Praha, kouzelník pro děti Praha, kouzelník na narozeniny Praha, dětský kouzelník Praha, den dětí Praha, pro děti Praha, kouzelník, kouzelník ,firemní akce Praha, oslava narozenin pro děti Praha, dětské narozeniny Praha, dětské oslavy Praha, dětská oslava narozenin Praha, kouzelník na dětskou oslavu Praha, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí Praha, kouzelník poptávka, firemní dny Praha, firemní oslavy Praha, pohádkový les,kouzelník pro děti, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, kouzelník pro děti, dětský kouzelník, nejlepší kouzelník, kouzelník praha, kouzelník pro děti cena, zelnik na party, zelník na dětské narozeninové oslavy, kouzlenik pro deti

0