Kouzelník pro děti Plzeň | Zábava na narozeninách

Kouzelník pro děti Čáry Kluk | Plzeň

Plzeň | Narozeninová oslava jak má být. Rozdováděné a rozverné děti baví kouzelník, přihlíží tatínkové i maminky a dohromady je to nezapomenutelný zážitek pro všechny. Útulná cukrárna a kavárna na okraji Plzně se stala dějištěm narozeninové oslavy devítileté Madlenky, která se ihned stala kouzelníkovou fanynkou a těší se na další party i za rok. Proto bude muset kouzelník Čáry Kluk vymyslet nové záhady a iluze, aby to bylo opět kouzelné setkání pro děti i rodiče zajímavé.

Kouzelník Plzeň

Kouzelník pro děti Čáry Kluk může příště zpestřit i zábavu u Vás, v Plzni nebo okolí. Stejně jako v alternativní škole Koventince.

Koventinka je komunitní škola v Plzni. Kouzelník Čáry Kluk byl pozván na oslavy 5. výročí založení školy – neškoly. V Koventince je základním principem učení se na základě vnitřní motivace, proto v Koventince nenajdete známky a jiné formy vnější motivace. Děti se učí zejména prožitkem a vlastní zkušeností. Respektujeme tempo každého dítěte. Vedeme děti k samostatnosti, otevřenosti a toleranci k odlišnosti, pochopení, že jsme součástí přírody a celku, a zároveň ke kritickému myšlení.

Kouzelník Plzeň

Náhodná reference z Facebooku
Asi největší cukrárna, co znám. Vynikající dětský koutek, zázemí se dá srovnat se školkou. Pro setkání s přáteli a rodinou ideální. Možnost i slaného občerstvení, chutnalo nám a je možnost nechat si jídlo zabalit s sebou. Dort k narozeninové oslavě dcery byl naprosto skvělý.

kouzelník Plzeň, kouzelnik Plzeň, kouzelník pro děti Plzeň, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník Plzeň, pro děti Plzeň, kouzelník Liberec, liberecký kouzelník ,firemní akce Plzeň, oslava narozenin pro děti Plzeň, dětské narozeniny Plzeň, dětské oslavy Plzeň, dětská oslava narozenin Plzeň, kouzelník na dětskou oslavu Plzeň, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí Plzeň, kouzelník poptávka, firemní dny Plzeň, firemní oslavy Plzeň, pohádkový les,kouzelník pro děti Liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, kouzelník pro děti, dětský kouzelník, nejlepší kouzelní, kouzelník praha,

0