Kouzelné narozeniny s ČÁRY KLUKEM | Kouzelník na narozeniny

Jestli hledáte zábavu na vaši narozeninovou oslavu, tak již nemusíte. 🙂
Čáry Kluk baví děti již více než osm let, tudíž ví, jak na to, a nikdy s ním není nuda.

Kouzelník nabídka Čáry Kluk

Kouzelník pro děti Čáry Kluk nabízí zábavné vystoupení pro malé i velké, děti se aktivně zapojují, mohou čarovat společně s ním a užít si tak víc zábavy. Protože kouzelník sem tam něco poplete, děti mu pomáhají vše napravit. 🙂 Vystoupení je přizpůsobeno věku dětí, aby je kouzla pobavila i překvapila.
Kouzelník pro děti Čáry Kluk

Čáry Kluk je moderní kouzelník, který dává kouzlům nový rozměr a zásadně tahá klobouk z králíka, ne naopak. Své ratolesti můžete navíc překvapit vyčarovaným dárkem a připravit tak nezapomenutelné chvíle.

Napište nám


Zajímá vás cena nebo chcete vědět více informací?

Kouzelník zašle nezávaznou nabídku přímo pro vás.

● Aktivní zapojení dětí do čarování
● Program pro děti od 4 let
● Možnost vyčarovat dárek oslavenci
● Vhodný na každou narozeninovou oslavu nebo party
● Drobné dárky dětem jsou součástí vystoupení
● Program pobaví děti, rodiče i vaše hosty
● Modelování zvířátek a věcí z balónků

Čáry Kluk v Postřižíně na festivalu Guláš Fest 2017

narozeniny, oslava narozenin, kouzelník na narozeniny, kouzelník na oslavu, kouzelník na párty, oslava pro děti, kouzelník, kouzelník pro děti, dětský kouzelník, zábava na oslavu, kouzelníci, narozeniny, oslava, pro děti, nejlepší kouzelník, Liberec, den dětí, pro děti, kouzelník pro děti, kouzelník z liberce, liberecký kouzelník , kouzelník, firemní akce, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, dětské oslavy, dětská oslava narozenin, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí, kouzelník poptávka, firemný dny, firemní osavy, pohádkový les, kouzelník pro děti, kouzelník pro děti liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, čáry, narozeniny, liberec, jablonec, balonky, modelovací balonky, stanovište, dětská párty, dětská oslava, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, firmení, akce na klíč, večírek, mikromagie, kouzla pro děti, kouzla a triky, dětský den 2017, decky den, dětský den program, zábava na oslavu, zábava na narozeniny, program na narozeninovu oslavu

0